XVIII Dni Japonii w Warszawie pod patronatem Torii

Dni Japonii XVIIIW imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na XVIII Dni Japonii, które odbędą się w dniach 19-21 kwietnia 2016 roku na terenie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Czekają na Was dwa panele dyskusyjne: „Japanese investments – driving force of the Polish automotive industry” i „J-FASHION: od Street Style do High Fashion”, warsztaty, m.in. warsztaty robienia sushi, origami, Taiko (nauczycie się grać na bębnach japońskich), słodyczy japońskich i warsztaty kimono, wykłady dla fanów motoryzacji i nie tylko, poczęstunek sushi i wiele, wiele innych atrakcji.

Wśród uczestników wszystkich wykładów rozlosowane zostaną wejściówki na warsztaty i specjalne japońskie prezenty, a na uczestników panelu J-FASHION czekają butelki od SOTI Natural !!!

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz informacje o zapisach znajdziecie na stronie internetowej: www.sknjaponia.wordpress.com, na stronie projektu: www.dnijaponii.wordpress.com lub na fanpage’u na Facebooku: https://www.facebook.com/skngikj

Impreza pod patronatem Torii. Polecamy!