III Festiwal Studiów Azjatyckich pod patronatem Torii

III Festiwal Studiów Azjatyckich - plakatZapraszamy serdecznie na trzecią edycję Festiwalu Studiów Azjatyckich organizowanego przy Instytucie Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ, który odbędzie się 2 kwietnia w Krakowie.
Jak co roku organizatorzy zabiorą Was w niepowtarzalną podróż po krajach Wschodu. Czeka na Was szereg darmowych atrakcji, które wzbogacą Waszą wiedzę o Azji oraz jej różnorodności w obrębie poszczególnych regionów.

Festiwal to także najlepsza okazja, aby poznać bogaty program Studiów Azjatyckich. Obecnie Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu oferuje wybór pomiędzy dwoma kierunkami: Studia Dalekowschodnie oraz Studia Bliskowschodnie. Mają one formę interdyscyplinarną, najlepiej pozwalającą badać obszar tak rozległy i zróżnicowany, jak szeroko rozumiany Wschód. Z tego też względu w ramach Festiwalu oferowany jest szeroki wybór atrakcji: od warsztatów kaligraficznych i językowych, przez kulinarne, do ukierunkowanych na sztukę audiowizualną.
Jeśli chcecie dowiedzieć się jak Festiwal wyglądał w poprzednich latach, zachęcamy do obejrzenia krótkich materiałów filmowych:
https://www.youtube.com/watch?v=X6r8m3BOlmU
https://www.youtube.com/watch?v=Saf2Zo-Ldug

Serdecznie zapraszamy!
お待ちしております !
يشرفنا دعوتكم لحفل الدراسات الآسيوية . نلقاكم!
欢迎大家来参加亚洲文化节.
Selamat datang!
아시아 페스티벌에 오신 여러분 환영합니다

Organizatorzy:
Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ
Dalekowschodnie Koło Naukowe UJ
Bliskowschodnie Koło Naukowe
we współpracy z:
Instytut Konfucjusza w Krakowie