15-lecie kyudo w Polsce

KYUDO_Plakat_25_26_10_2014Z okazji 15-lecia japońskiego łucznictwa w Polsce zapraszamy na Jesienne Międzynarodowe Warsztaty Kyudo, które odbędą się w dniach 25-26 października w Mysiadle pod Warszawą.

Poniżej informacja od organizatorów:
15 lat temu Kyūdō trafiło do Polski. Od 15 lat, dzięki zaangażowaniu grona pasjonatów, skutecznie umacnia i rozwija swoją obecność.

W październiku rozpoczynamy oficjalne obchody piętnastolecia Kyūdō w Polsce. W związku z tym zapraszamy na ceremonię otwarcia Jesiennych Międzynarodowych Warsztatów Kyūdō, która odbędzie się 25 października 2014 r. o godzinie 13:00, w hali sportowej Centrum Edukacji i Sportu w Mysiadle (koło Warszawy), ul. Kwiatowa 28.

W programie uroczystości:
· Powitanie gości i uczestników – Prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Kyūdō
· Historia i osiągnięcia Kyūdō w Polsce
· Prezentacja ośrodków Kyūdō w Polsce
· Plany i marzenia środowiska Kyūdō na następne 15 lat

Po oficjalnym otwarciu zapraszamy do obserwacji warsztatów, w sobotę w godz. 13:00-18:00 i niedzielę w godz. 9:00 – 12:00.

Dodatkowo zapraszamy do nas w sobotę, 25 października od godziny 10:00, tego dnia Jesienne Międzynarodowe Warsztaty Kyūdō poprzedzone będą bezpłatną, otwartą dla wszystkich chętnych sesją „Poznajmy Kyūdō”, podczas której będzie można dowiedzieć się więcej o tej dyscyplinie.

Zaprezentowany będzie sprzęt i wyposażenie. Omówione zostaną podstawowe zasady. Odpowiemy na każde pytanie.

Dla odważnych, stworzona będzie możliwość oddania próbnych strzałów.